Planowanie przestrzenne w formie projektu jest bardzo ważnym etapem, ponieważ pozwala naszym Klientom przybliżyć wizję jak najefektywniejszego zagospodarowania przestrzeni oraz zaplanować instalację wodno-kanalizacyjną, c.o. oraz elektryczną. 

Pomoże również zobrazować jak będzie wyglądało przyszłe wnętrze oraz da możliwość późniejszej wyceny w firmach zajmujących się produkcją mebli.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, analizując potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Pomagamy w doborze materiałów, kolorów oraz elementów wyposażenia wewnętrznego. Działamy w branży meblarskiej już 15 lat a wynikiem tego są setki realizacji wykonanych na podstawie naszych projektów.


Współpracę rozpoczynamy od dokładnego pomiaru pomieszczeń oraz rozmowy z Klientem, na której ustalamy wymagania dotyczące wykorzystania przestrzeni, preferowanego stylu mebli, kolorów oraz materiałów.

Kolejnym etapem jest wykonanie projektów koncepcyjnych przybliżających wizję końcową zagospodarowania pomieszczenia.

Po zaakceptowaniu przez inwestora właściwej koncepcji przechodzimy do wykonania końcowej wizualizacji 3D mebli oraz sporządzamy dokumentację techniczną zawierającą rzuty pomieszczeń oraz wszystkie konieczne do zrealizowania projektu dane.

 

W skład projektu wchodzą:

- Wizualizacja komputerowa 3D aranżowanych pomieszczeń.

- Rzuty ścian z naniesieniem lokalizacji punktów wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych i c.o. ( jeżeli jest to wymagane).

- Rzuty poszczególnych ścian z wymiarami mebli.

- Rzuty uwzględniające wnętrze mebli (zagospodarowanie, podział półek, elementy wyposażenia wewnętrznego).

- Wszystkie konieczne do zrealizowania projektu dane.

- Wycenę mebli z montażem w firmach, z którymi współpracujemy.


Projekt dostarczamy klientowi w formie elektronicznej na adres e-mail lub drukowanej.

Koszt projektów wyceniamy indywidualnie, mając na uwadze rozmiar zlecenia, stopień skomplikowania projektu oraz dodatkowe życzenia Klientów.

W przypadku podpisania umowy na realizację projektu w jednej z firm, z którymi współpracujemy opłata za projekt będzie zaliczona na poczet realizacji zamówienia.Poniżej znajdziecie Państwo przykładowe projekty oraz realizacje na ich podstawie.